Združenie Zázračnej medaily

Združenie Zázračnej medaily - Pozvánka

 

ZZM_Pozvánka

          V nedeľu 11. novembra prišli sestry satmárky sr. Renáta a sr.Gema z Nitry predstaviť Združenie Zázračnej medaily. Najskôr dopuludnia na sv. omšiach v skrátke predstavili Združenie ZM a kaplnku Panny Márie, ktorá putuje po rodinách a zároveň  pozvali veriacich na popoludňajší program do kostola Krista Kráľa.

 

          Popoludní sme sa asi 40 stretli znova v kostole. Sestra Gema po uvodnej modlitbe spustila prezentáciu o Združení ZM. Históriu od zjavenia PM sestre Kataríne Labouré až po súčastnosť.

 

         Predstavila aj putujúcu kaplnku Panny Márie Zázračnej medaily, ako táto putuje po rodinách a všetko čo je potrebné k tomu aby ju veriaci mohli prijmať. Kaplnku slávnostne požehnajú a odovzdajú pátri Vincentíni pri sv.misiách.

 

         Sestra Renáta oboznámila prítomných o rôznych svedectvách o zázrakoch a pôsobení Zázračnej medaily a putujúcej kaplnky v rodinách. 

 

         Nakoniec páter Emil poďakoval sestičkám za prednášku a spolu s veriacimi ich pozval na malé agapé na faru, kde v družnej debate veriaci strávili so sestrami.

 

 

 

ZZM_letak_1

ZZM_letak_2

Leták v PDF

 

Fotogaléria (klikni na obrázok)

Združenie ZM

 

 

 

přesný čas

Farnosť Mesto

Daruj 2% dane

JKS

JKS

Sväté písmo

SP

TOPlist