Vincentíni

Deviatnik k sv. Jozefovi

Jozef Nazaretský – Wikipédia

10. marca 2021 začíname v našej Rožňavskej diecéze deviatnik k sv. Jozefovi, ktorého vyvrcholením bude zasvätenie a zverenie celej diecézy sv. Jozefovi.

Diecézu zasvätí a „odovzdá“ do starostlivých a spoľahlivých rúk tohto veľkého svätca náš diecézny otec biskup Mons. Stanislav Stolárik 19. marca 2021 na slávnosť sv. Jozefa, na záver sv. omše o 18:00 hod., ktorú bude sláviť v Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave.
Sv. omša bude vysielaná v priamom prenose Rádia Lumen, teda bude možné „na diaľku“ sa zjednotiť a spojiť s týmto slávením a zasvätením.
Aj v našej farnosti pri sv. omši 19. marca o 17:00 hod. sa zasvätíme pod ochranu sv. Jozefa.

Viac informáciío zverení (zasvätení) sa sv. Jozefovi nájdete v Deviatniku, ktorý vám prikladám v elektronickej podobe zo stránky Biskupského úradu v Rožňave, kde si môžete prečítať aj pozvanie k tejto modlitbe otcom biskupom Stanislavom.

Brožúrka deviatnika v PDF (sťahuj)

Sv. Jozef, oroduj za nás

přesný čas